BACK TO NATURE – pierwsze poznańskie alternatywne targi ślubne. Zainteresowanie pierwszą edycją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Już w dniu wydarzenia wiadomo było, że wystartują kolejne edycje.

Dziękując kolegom i koleżankom z branży ślubnej, za kibicowanie nam, a parom młodym za zainteresowanie, tłumne przybycie i wdrożenie w życie wielu pięknych pomysłów, startujemy z kolejną, drugą edycją targów. Liczymy, że spotka się ona z równie dużym zainteresowaniem, co poprzednia. Oczywiście nie obędzie się bez Waszej pomocy i wsparcia. Dlatego w imieniu swoim i Magdy, zwracam się do Was z prośbą – jeśli podoba Wam się nasza inicjatywa, ślijcie w świat wieści o naszym wydarzeniu. Zaproście rodzinę, znajomych i spotkajcie się z nami w kwietniu w Folwarku Wąsowo. Będziemy na Was czekać z mnóstwem pięknych przedmiotów, wyjątkowo zdolnych ludzi, ciekawych wykładów i pysznego jedzenia. 

Z tą edycją wychodzimy do Was z przesłaniem, abyście dzień swojego ślubu spędzili dokładnie tak, jak chcecie. Nie oglądajcie się na innych, nie bójcie się wychodzić poza utarte od lat schematy. Róbcie to, co sprawia Wam przyjemność. Jesteście towarzyscy i uwielbiacie się bawić? Zorganizujcie imprezę na 200 osób, którą wszyscy będą wspominać latami. Jesteście introwertyczni i stronicie od zgiełku? Dlaczego by nie zaprosić urzędnika aby udzielił Wam ślubu na szczycie góry lub na pustej plaży? Albo zebrać najbliższą rodzinę do Waszej ulubionej kawiarni i tam, na tarasie lub w ogrodzie, w towarzystwie najbliższych ślubować sobie miłość? Opcji jest mnóstwo. My jesteśmy po to, aby pokazać Wam możliwości i pomysły. A co dalej z nimi zrobicie, to już zależy tylko od Was. 

Do sesji promującej druga edycję Back to Nature, znalazłyśmy parę cudownych, pozytywnych ludzi, którzy są ucieleśnieniem tego, co nam w tej chwili w duszy gra i co chcemy przekazać innym. Nie bójcie się nieszablonowych rozwiązań. Wsłuchajcie się w siebie i spędźcie dzień ślubu tak, żeby czuć, że to jest naprawdę Wasz Dzień. I że jest idealny. Nawet, jeśli ktoś inny powie, że nie jest ; )

 pomysł i organizacja sesji / Magdalena Jędrzejczak Pracownia Zieleni i Agata Grządzielska

miejsce / Folwark Wąsowo – Stodoła, Obora, Stajnia

kwiaty i dekoracje / Pracownia Zieleni

scenografia i współpraca / Zapłotnia

suknia / Atelier Lawenda

włosy / Zaczarowane Warkocze

make up / Paulina Fratczak 

logo / Hello Calligraphy

para / Maria Kubit Bodyfikacje i Krzysztof Pietrowicz Ceentaur

fotografia / Agata Grządzielska

hipster bride tattoo hipster couple wedding tattoo