oferta / fotografia ślubna

 

Cześć, 

jest mi niezmiernie miło, że zainteresowały Was moje fotografie. To pierwszy krok do tego, abym spędziła z Wami jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, zatrzymując na zawsze najpiękniejsze wspomnienia. 

Muszę przyznać, że mam niesamowite szczęście spotykać na swojej drodze ludzi, którzy dają mi możliwość realizacji mojej pasji do fotografii. To dzięki nim, pasja ta stała się moją pracą. A jak to mówią: rób to, co kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia (choć czasem śmiem się z tym stwierdzeniem nie zgodzić ; ) Sądzę, że kluczem do udanych zdjęć, jest nić porozumienia, jaka tworzy się między mną, a moimi parami już na etapie, na którym natrafiają na moje fotografie w sieci, ale przede wszystkim zaufanie, jakim obdarzają mnie podczas naszej współpracy. Ufając w moje poczucie estetyki i dają mi wolną rękę, uwalniając tym samym moją kreatywność.

Fotografując dzień Waszego ślubu, staram się chwytać chwile, wyłapywać emocje i momenty. Podczas tworzenia reportażu ślubnego, nie reżyseruję i nie ingeruję w wydarzenia, ale jestem zawsze obok. Szukam ciekawych historii, dobrego światła i czystych kadrów. Za pomocą zdjęć tworzę opowieść o ludziach i ich miłości, przeplataną obrazami detali oraz miejsc, a zdjęcia układam tak, aby opowiadały spójną historię. 

Jeśli czujecie, że nadajemy na tych samych falach, jeśli podoba się Wam to co robię – wypełnijcie formularz kontaktowy, a ja w odpowiedzi przedstawię Wam szczegółową ofertę. 

 

   

   

  Uwaga Zakochani!

  Jesienią 2021 będziecie mieli niepowtarzalną okazję, aby swoją sesję narzeczeńską lub ślubną zrobić na Księżycu ; )

  W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie sesjami z księżycem, dzięki którym, jako jedyny fotograf z Polski otrzymałam tytuł Best Family Photographer 2020 w rankingu grupy LOOKSLIKEFILM zrzeszającej ponad 55 tysięcy fotografów z całego świata, z przyjemnością ogłaszam, że  księżycowe sesje odbędą się ponownie 23 i 24 października 2021. Miejsce pozostaje be z zmian – Studio WSK w Poznaniu.

  Koszt: 500 zł / 10 zdjęć cyfrowych (dodatkowe ujęcia płatne 30 zł/szt) 

  Wypełnijcie poniższy formularz zgłoszeniowy jeśli chcecie zapisać się na sesję: