warsztaty fotografii slubnej

 

100% praktyki, 8 godzin fotografowania.

Industrialny klimat.

Energia, motywacja, działanie.

 

Dlaczego warto?

Mój pierwszy ślub sfotografowałam w 2009 roku. Od tego czasu minęło już prawie 12 lat. Wystarczająco, abym na podstawie doświadczenia wielu dni zdjęciowych, zdążyła wyrobić sobie własne schematy pracy podczas reportażu ślubnego.

Jeśli weźmiesz udział w moich autorskich warsztatach, pokażę Ci krok po kroku, jak pracuję. Sfotografujemy wspólnie wszystkie elementy, które następują po sobie podczas prawdziwego ślubu. A już teraz mogę zdradzić, że będzie to ślub, o jakiego fotografowaniu marzy wielu z nas, fotografów. Industrialny, kameralny, w klimacie slow, rodem z pinteresta ; )

Zaczniemy od układania detali, przygotowań pary młodej, następnie zaaranżujemy i sfotografujemy romantyczny first look. Później będzie ceremonia z wyznaniem miłości, a także bogato udekorowany stół pary młodej. Poeksperymentujemy z nieoczywistym i klimatycznym światłem. Będzie wystarczająco dużo czasu, żeby rozłożyć na czynniki pierwsze każdy z etapów dnia ślubu. Wystarczająco, by zadawać pytania w trakcie pracy. I wystarczająco, żeby usiąść i pogadać chwilę przy kawie : )

warsztaty fotografii slubnej poznan

Co otrzymasz w cenie?

 • 8 godzin praktycznych zajęć w kameralnej grupie i w mega klimatycznym industrialnym wnętrzu Studio WSK w Poznaniu 

   

 • możliwość fotografowania oryginalnej, rozbudowanej aranżacji 

  W jej skład wejdą: miejsce ceremonii, dekoracja stołu, papeteria, tort, biżuteria, stroje i dodatki pary młodej oraz oczywiście piękna para. Wszystko to za sprawą rewelacyjnych partnerów, wiodących marek branży ślubnej, których zaprosiłam do współpracy przy warsztatach.

 • obiad, słodki poczęstunek, kawę, herbatę, napoje (z uwzględnieniem preferencji dietetycznych)
 • certyfikat ukończenia warsztatów
 • opiekę merytoryczną podczas oraz po warsztatach

 

KOSZT 1200 zł 

  •  

  team bride team groom festival wedding