warsztaty fotografii slubnej poznan

 

100% praktyki, czyli cały dzień fotografowania.

/ WSK Studio Poznań – 18 maja 2023 /

 

zapisy startują 7.02.2023

 

Dlaczego warto?

Mój pierwszy ślub sfotografowałam w 2009 roku. Od tego czasu minęło już sporo czasu. Wystarczająco, abym na podstawie doświadczenia wielu dni zdjęciowych, zdążyła wyrobić sobie własne schematy pracy podczas reportażu ślubnego.

Jeśli weźmiesz udział w moich autorskich warsztatach, pokażę Ci krok po kroku, jak pracuję. Omówimy i sfotografujemy wspólnie wszystkie elementy, które następują po sobie podczas prawdziwego ślubu. 

Zaczniemy od układania detali, przygotowań pary młodej, następnie zaaranżujemy i sfotografujemy romantyczny first look. Później odbędzie się ceremonia z wyznaniem miłości, po której spróbujemy oswoić zdjęcia grupowe oraz naturalną sesję pary. Poeksperymentujemy z nieoczywistym i klimatycznym światłem i trudnymi warunkami. Będzie wystarczająco dużo czasu, żeby rozłożyć na czynniki pierwsze każdy z etapów dnia ślubu. Wystarczająco, by zadawać pytania w trakcie pracy. I wystarczająco, żeby usiąść i pogadać chwilę przy kawie : )

warsztaty fotografii slubnej poznan

Co otrzymasz w cenie?

 • 8 godzin praktycznych zajęć w kameralnej grupie 

   

 • możliwość fotografowania oryginalnej aranżacji 

  W jej skład wejdą: miejsce ceremonii, dekoracja stołu, papeteria, biżuteria, stroje i dodatki pary młodej oraz oczywiście piękna para. Wszystko to za sprawą rewelacyjnych partnerów, wiodących marek branży ślubnej, których zaprosiłam do współpracy przy warsztatach.

 • obiad, słodki poczęstunek, kawę, herbatę, napoje (z uwzględnieniem preferencji dietetycznych) 
 • certyfikat ukończenia warsztatów
 • opiekę merytoryczną podczas oraz po warsztatach

 

KOSZT 1600 zł 

Zapisz się wypełniając poniższy formularz. W odpowiedzi otrzymasz maila ze szczegółami dotyczącymi płatności.

Zapisz się:

  •  

  team bride team groom festival wedding