100% praktyki, 10 godzin fotografowania.

Dwie klimatyczne lokalizacje do wyboru.

Energia, motywacja, działanie.

 

Dlaczego warto?

Mój pierwszy ślub sfotografowałam w 2009 roku. Od tego czasu minęło już prawie 12 lat. Wystarczająco, abym na podstawie doświadczenia wielu dni zdjęciowych, zdążyła wyrobić sobie własne schematy pracy podczas reportażu ślubnego.

Jeśli weźmiesz udział w moich autorskich warsztatach, pokażę Ci krok po kroku, jak pracuję. Sfotografujemy wspólnie wszystkie elementy, które następują po sobie podczas prawdziwego ślubu. A już teraz mogę zdradzić, że będzie to ślub, o jakiego fotografowaniu marzy większość z nas, fotografów. Plenerowy, kameralny, w klimacie slow, czyli dokładnie w aktualnych trendach.

Zaczniemy od przygotowań pięknej panny młodej, układania detali, przygotowań pana młodego, następnie zaaranżujemy i sfotografujemy romantyczny first look. Później będzie plenerowa ceremonia z wyznaniem miłości, a także bogato udekorowany stół pary młodej i miejsce wesela, gdzie poeksperymentujemy sobie trochę z nieoczywistym i klimatycznym światłem. Będzie wystarczająco dużo czasu, żeby rozłożyć na czynniki pierwsze każdy z etapów. Wystarczająco, by zadawać pytania w trakcie pracy. I wystarczająco, żeby usiąść i pogadać chwilę przy kawie : )

Co otrzymasz w cenie?

 • 10 godzin praktycznych zajęć w kameralnej grupie i w mega klimatycznym miejscu do wyboru: 

  Przyborowo 11 pod Poznaniem lub Ślub w Jurcie i Dwór Feillów pod Krakowem

 • możliwość fotografowania oryginalnej, rozbudowanej aranżacji ślubu plenerowego. 

  W jej skład wejdą: miejsce ceremonii, dekoracja stołu, papeteria, tort, biżuteria, stroje i dodatki pary młodej oraz oczywiście piękna para. Wszystko to za sprawą rewelacyjnych partnerów, wiodących marek branży ślubnej, których zaprosiłam do współpracy przy warsztatach.

 • obiad, słodki poczęstunek, kawę, herbatę, napoje (z uwzględnieniem preferencji dietetycznych)
 • certyfikat ukończenia warsztatów
 • opiekę merytoryczną po warsztatach

 

KOSZT 1200 zł

Zapisz się:

  Wybierz termin i lokalizację *

  •