Tej jesieni. Już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić Was na Poznańskie Alternatywne Targi Ślubne BACK TO NATURE.

Trzecia edycja jest jednocześnie pierwszą jesienną. Mamy nadzieję, że należycie wygrzaliście się w letnim słońcu i jesteście gotowi na nowe pomysły i inspiracje. Bo my jesteśmy!
Niezmiennie gościć nas będzie malowniczy Folwark Wąsowo, którego klimat oraz kuchnia oszałamiają bogactwem smaków, zapachów i barw. W tak pięknych okolicznościach, będziecie mogli zapoznać się z twórczością starannie wyselekcjonowanych wystawców, którzy zaprezentują swoje świetne produkty i usługi.
Gwarantujemy kameralną atmosferę sprzyjającą swobodnym i nieśpiesznym rozmowom, pyszne ekologiczne jedzenie z folwarcznej kuchni oraz solidną dawkę inspiracji – nie tylko dla narzeczonych, ale dla wszystkich kreatywnych dusz poszukujących natchnienia 😉

Zabierzcie swoich bliskich, czworonogi i przyjedźcie miło spędzić czas w duchu slow!
Na zachętę mamy dla Was trochę fajnych zdjęć, które powstały dzięki zaangażowaniu kilku kreatywnych i zdolnych ludzi 🙂

POZNAŃSKIE ALTERNATYWNE TARGI ŚLUBNE – BACK TO NATURE III
7 października 2018 FOLWARK WĄSOWO
GODZINY: 12:00-17:00
WSTĘP WOLNY
Zwierzęta mile widziane.

 pomysł i organizacja sesji / Magdalena Jędrzejczak Pracownia Zieleni i Agata Grządzielska

miejsce / Folwark Wąsowo

suknia / Ochocka Atelier

samochód / Stylowa Bryka

biżuteria /Savvy

make up / Paulina Frątczak 

logo / Hello Calligraphy

kwiaty i dekoracje / Pracownia Zieleni

fotografia / Agata Grządzielska

para / Wiktoria Bieńkowska-Marciniak i Bartek Marciniak