Co to był za dzień! Justyna i Darek to wulkany energii! Romantyczna sesja w ich wykonaniu trwała zaledwie kilka sekund. Potem było wszystko, tylko nie grzeczne pozowanie : ) Jurty, żółty VW Ogórek, odpicowany Indian Scout Darka, pierścionek „cycki” od najlepszych przyjaciółek Justyny, turlanie po dywanach, dzikie tańce i tort z superbohaterami!

Ale od początku:
Zaplanowałam na lipiec dwutygodniowy urlop na Mazurach. Tak – w środku sezonu. Dzieci w końcu mają wakacje, trzeba gdzieś wyjechać na dłużej. No więc stanęło na tych Mazurach i na urlopie offline, takim w środku lasu, z rowerami i psem. Reset totalny – tylko my, woda, słońce, las, spacery i błogie lenistwo. Jak się zapewne domyślacie, skończyło się tylko na planowaniu, bo wtedy zadzwoniła Małgosia Nawracaj ze Ślubu w jurcie z propozycją nie do odrzucenia i tak z dwóch tygodniu na Mazurach zrobiło się liche pięć dni w Krakowie.
Słabo powiecie – to prawda.
Ale obejrzyjcie zdjęcia ze ślubu, które zrobiłam wtedy w Jurcie pod Krakowem, a zobaczycie, że było warto.
I przysięgam z ręka na sercu, że ani przez sekundę nie żałowałam tych Mazur. Chyba bym nie wytrzymała dwóch tygodni na robieniu niczego ; )

Justyna – cycki górą!
Dariusz – you’re sexi and you know it!
Ślub w jurcie – dzięki Małgosia, że znów dałaś nam możliwość wspólnej pracy. Chcę więcej! : )

I na zakończenia odsyłam Was jeszcze do filmu autorstwa Pepa Films (link) , który bezbłędnie oddaje klimat tego dnia. Kto jeszcze go nie widział, musi koniecznie to nadrobić, bo jest to film, obok którego nie można przejść obojętnie. Szaleństwo czystej postaci.

organizacja i jurty / Małgosia Nawracaj Ślub w Jurcie

miejsce / Dwór Feillów

film / Pepa Films

oprawa muzyczna / DJ PePe

florystyka / Magiczne Kwiaty Iwona Fudała

mua / Magdalena Tokarczyk

fryzura / Tasha Kay Hair Stylist

samochód / Cztery kółka Ogórka

motocykl / Indian Scout

suknia / Jagoda Rymut

papeteria / Panna Młoda

tort / Galeria Tortów Artystycznych

słodki stół / Ania Karwowska

bar / cocktail.atelier

chill zone / Manufaktura Staroci – Vintage Rental