Dziś chciałabym opowiedzieć o pewnym projekcie, który mam ogromną przyjemność współtworzyć. 

BACK TO NATURE – to pierwsze poznańskie alternatywne targi ślubne. Powstały z potrzeby promowania w naszym regionie osób i firm, które reprezentują alternatywny nurt branży ślubnej, mają wyśmienity gust oraz nadzwyczajne wyczucie estetyki. To nie będą zwykłe targi – to swoiste święto branży ślubnej. Możliwość spotkania ciekawych ludzi, obcowania z pięknymi przedmiotami w zachwycającym miejscu, jakim bez wątpienia jest Folwark Wąsowo.

Wracamy do natury, odchodzimy od powszechnie przyjętych norm i utartych schematów obowiązujących podczas organizacji ślubu i przyjęcia weselnego. Udowadniamy, że można inaczej, skromniej, skupiając się na tym, co w tym dniu jest najważniejsze, w zgodzie z własnymi przekonaniami.

Mamy nadzieję, że uda nam się zainspirować Pary Młode, przekonać je do tego, aby nie bały się iść pod prąd. Poniżej mała próbka tego, co będzie można na targach obejrzeć. Dziękuję wspaniałym osobom, które wzięły udział w sesji, w szczególności naszej cudownej Parze – Ani i Przemkowi, którzy nie zważając na mróz, dzielnie pozowali do zdjęć. Jesteście super!

Organizatorzy:
Agata Grządzielska i Magdalena Jędrzejczak – Pracownia Zieleni

miejsce / Folwark Wąsowo – Stodoła
fotografia / Agata Grządzielska
kwiaty / Pracownia Zieleni
suknie / Atelier Lawenda
papeteria / Hello Calligraphy
opaska / Capilli
scenografia / Fabryka Marzeń i ASA Wypożyczalnia Dekoracji
tort / Dziewczyny i Słodycze
figurki na tort / Method Shop
makeup / Paulina Frątczak Make Up
pozują Ania i Przemek