slub-w-katedrze-gnieznienskiejCzy widzieliście kiedyś Pannę Młodą skaczącą w sukni ślubnej na dmuchanym zamku, a Pana Młodego strzelającego z armaty? Mam dziś dla Was rewelacyjny, dwudniowy ślub, podczas którego w otoczeniu rodziny i przyjaciół, miłość ślubowali sobie Matylda i Edgar.

Pierwszego dnia odbył się ślub cywilny na pomoście hotelu Herbarium, skąd Państwo Młodzi wraz z gośćmi przeszli do drewnianej chaty krytej strzechą. Był grill, piwo, występ zespołu ludowego i tańce na trawie. Drugi dzień, to przepiękna ceremonia w majestatycznej katedrze Gnieźnieńskiej oraz eleganckie przyjęcie na tarasie i w eleganckich wnętrzach hotelu Herbarium.

Dwa ekscytujące, pełne wrażeń, emocji, wzruszających przemów oraz pomysłowych niespodzianek dni. Sporo się działo, dlatego nie byłabym w stanie uwiecznić wszystkiego sama. Ogromną pracę przy tym reportażu wykonała Eliza, na co dzień fotografująca pod szyldem GoodMoodSession, dokumentując pierwszy dzień oraz będąc moją podporą dnia drugiego. Zapraszam Was gorąco do śledzenia fotograficznych poczynań Elizy,a  już teraz zostawiam Was z Matyldą i Edgarem. Enjoy!