Cześć, 

jest mi niezmiernie miło, że zainteresowały Was moje fotografie. To pierwszy krok do tego, abym spędziła z Wami jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, zatrzymując na zawsze najpiękniejsze wspomnienia. 

Muszę przyznać, że mam niesamowite szczęście spotykać na swojej drodze ludzi, którzy dają mi możliwość realizacji mojej pasji do fotografii. To dzięki nim, pasja ta stała się moją pracą. A jak to mówią: rób to, co kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia (choć czasem śmiem się z tym stwierdzeniem nie zgodzić ; ) Sądzę, że kluczem do udanych zdjęć, jest nić porozumienia, jaka tworzy się między mną, a moimi parami już na etapie, na którym natrafiają na moje fotografie w sieci, ale przede wszystkim zaufanie, jakim obdarzają mnie podczas naszej współpracy. Ufając w moje poczucie estetyki i dają mi wolną rękę, uwalniając tym samym moją kreatywność.

Fotografując dzień Waszego ślubu, staram się chwytać chwile, wyłapywać emocje i momenty. Podczas tworzenia reportażu ślubnego, nie reżyseruję i nie ingeruję w wydarzenia, ale jestem zawsze obok. Szukam ciekawych historii, dobrego światła i czystych kadrów. Za pomocą zdjęć tworzę opowieść o ludziach i ich miłości, przeplataną obrazami detali oraz miejsc, a zdjęcia układam tak, aby opowiadały spójną historię. 

Jeśli czujecie, że nadajemy na tych samych falach, jeśli podoba się Wam to co robię – spotkajmy się. Z przyjemnością opowiem Waszą historię.

 

 

OFERTA NA REPORTAŻ FOTOGRAFICZNY Z DNIA ŚLUBU 2021 / 2022

 

W ramach usługi fotografii ślubnej otrzymacie:

 • stały kontakt ze mną od momentu podpisania umowy, możliwość porady w kwestii wyboru odpowiednich podwykonawców na Wasz ślub
 • reportaż obejmujący 6/10/12 godzin z dnia Waszego ślubu, zawierający przygotowania, ceremonię oraz część przyjęcia, według wybranego pakietu
 • zdjęcia grupowe: z rodzicami, świadkami, najważniejszymi gośćmi oraz zdjęcie grupowe wszystkich gości
 • zaaranżowanie first looku, czyli momentu, w którym widzicie się po raz pierwszy
 • Waszą wspólna sesję, na którą uciekniemy w trakcie przyjęcia. Potrwa ona 15-30 minut, a powstanie podczas niej sporo pięknych zdjęć, dzięki czemu nie będziecie już musieli planować dodatkowej sesji plenerowej w innym dniu
 • autorską obróbkę Waszych zdjęć, nadającą im niepowtarzalnego klimatu
 • w zależności od pakietu, fotografie w formie cyfrowej galerii online chronionej hasłem, na pendrivie, najwyższej jakości wydruki, album lub fotoksiążki dla Was i Waszych rodziców

Opcjonalne dodatki:

 • dodatkowa godzina reportażu z dnia ślubu + 600 zł
 • drugi fotograf: + 1000 – 1800 zł ( w zależności od pakietu )
 • dojazd do 50 km od Poznania bezpłatny, powyżej 50 km + 2 zł/km
 • powyżej 100 km od Poznania dodatkowo wymagany nocleg
 • dodatkowy album / fotoksiążka + 600 – 800 zł
 • sesja narzeczeńska + 800 zł (Poznań i okolice)
 • sesja ślubna w innym dniu + 1200 zł (Poznań i okolice)
 • sesje wyjazdowe wyceniane są indywidualnie

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku 1000 zł.

 

 

SESJE PLENEROWE / NARZECZEŃSKIE I ŚLUBNE

 

 

SESJA NARZECZEŃSKA

Dlaczego warto umówić się na sesję narzeczeńską?

Większość ludzi ma tremę przed ślubem, również ze względu na obecność w tym dniu fotografa.

Są przekonani, że zdjęcia, które oglądają w sieci, przedstawiają ludzi o nieprzeciętnej urodzie i pewności siebie. Nie wierzą mi, kiedy im mówię, że są to takie same pary, jak oni. Kiedy jednak umawiamy się na sesję narzeczeńską, a później wysyłam im gotowe zdjęcia, przekonują się, że oni sami także mogą wyglądać zjawiskowo. To jest moment, kiedy lęk zastępuje pewność siebie. Po doświadczeniu sesji narzeczeńskiej, w dniu ślubu dziewczyny błyszczą niczym oszlifowany diament. Faceci też przekonują się, że nie ma się czego bać ; ) A ja na ślub przyjeżdżam już jako stara znajoma, a nie ktoś obcy, wprowadzający niepotrzebny nikomu w tym dniu, dodatkowy stres.

Sesje narzeczeńskie mają charakter spaceru z aparatem. Taki spacer może się odbyć w dowolnym miejscu. W lesie, nad jeziorem, w palmiarni, w centrum miasta, a nawet u Was w domu (wtedy to nie będzie spacer, ale też będzie miło). Miejsce zawsze staram się dopasować do Waszych oczekiwań. Chętnie zaproponuję Wam ciekawą lokalizację. Jestem też otwarta na Wasze pomysły.

Zdjęcia z sesji otrzymujecie w galerii online chronionej hasłem. Polecam wykorzystanie ich do zaproszeń, prezentu dla rodziców, albo niespodzianki dla gości. Opcji jest wiele, chętnie Wam o nich powiem, jeśli będziecie zainteresowani.

sesja poslubna we wloszech

SESJA POŚLUBNA

Kiedy warto zaplanować sesję ślubną w innym dniu?

Podczas dnia ślubu staram się zawsze zrobić jak najwięcej różnorodnych zdjęć, aby nie było już potrzeby umawiać się na dodatkową sesję w innym dniu. W zdecydowanej większości przypadków ten sposób się sprawdza i żadne dodatkowe zdjęcia nie są nam już potrzebne.

Są jednak dwa wyjątki, kiedy powinniście zdecydować się na dodatkową sesję. Pierwszy to ten, kiedy z powodu np. pogody lub innych nieprzewidzianych okoliczności, nie udało nam się zrobić minisesji w dzień ślubu i po prostu czujecie niedosyt.

Drugim wyjątkiem, a w zasadzie nie wyjątkiem, tylko powodem do zorganizowania sesji, są Wasze marzenia. Marzycie o sesji na plaży o zachodzie słońca? A może chcecie uwiecznić podróż poślubną i spacer wąskimi uliczkami Rzymu, czy Wenecji? W Bieszczadach? Na śniegu? Z końmi, alpakami, psami? Możemy to wszystko zrealizować. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. To jest ten moment, żeby zaszaleć, jeśli tylko macie na to ochotę.

Koszt sesji ślubnej w Poznaniu i okolicach to 1200 zł. Sesje wyjazdowe wyceniam indywidualnie.

Zdjęcia otrzymujecie w galerii online chronionej hasłem, a jeśli również zamawiacie u mnie któryś z pakietów ślubnych, zdjęcia dogram także do Waszego pendriva.

 

Uwaga Zakochani!

Jesienią 2021 będziecie mieli niepowtarzalną okazję, aby swoją sesję narzeczeńską lub ślubną zrobić na Księżycu ; )

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie sesjami z księżycem, dzięki którym, jako jedyny fotograf z Polski otrzymałam tytuł Best Family Photographer 2020 w rankingu grupy LOOKSLIKEFILM zrzeszającej ponad 55 tysięcy fotografów z całego świata, chciałabym poinformować, że  sesje odbędą się ponownie jesienią 2021. Miejsce pozostaje be z zmian, Studio WSK w Poznaniu. Jeśli chcecie w pierwszej kolejności dowiedzieć się o zapisach, wypełnijcie poniższy formularz, a ja odezwę się do Was w odpowiednim czasie.