FOTOGRAFIA ŚLUBNA // OFERTA 23/24

Cześć, 

jest mi niezmiernie miło, że zainteresowały Was moje fotografie. To pierwszy krok do tego, abym spędziła z Wami jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, zatrzymując na zawsze najpiękniejsze wspomnienia. 

Muszę przyznać, że mam niesamowite szczęście spotykać na swojej drodze ludzi, którzy dają mi możliwość realizacji mojej pasji do fotografii. To dzięki nim, pasja ta stała się moją pracą. A jak to mówią: rób to, co kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia (choć czasem śmiem się z tym stwierdzeniem nie zgodzić ; ) Sądzę, że kluczem do udanych zdjęć, jest nić porozumienia, jaka tworzy się między mną, a moimi parami już na etapie, na którym natrafiają na moje fotografie w sieci, ale przede wszystkim zaufanie, jakim obdarzają mnie podczas naszej współpracy. Ufając w moje poczucie estetyki i dają mi wolną rękę, uwalniając tym samym moją kreatywność.

Fotografując dzień Waszego ślubu, staram się chwytać chwile, wyłapywać emocje i momenty. Podczas tworzenia reportażu ślubnego, nie reżyseruję i nie ingeruję w wydarzenia, ale jestem zawsze obok. Szukam ciekawych historii, dobrego światła i czystych kadrów. Za pomocą zdjęć tworzę opowieść o ludziach i ich miłości, przeplataną obrazami detali oraz miejsc, a zdjęcia układam tak, aby opowiadały spójną historię. 

Jeśli czujecie, że nadajemy na tych samych falach, jeśli podoba się Wam to co robię – spotkajmy się. Z przyjemnością opowiem Waszą historię.

 

 

REPORTAŻ Z DNIA ŚLUBU

zawiera:

minimum 500 zdjęć po autorskiej obróbce, nadającej im niepowtarzalnego klimatu

10 godzin reportażu, a w nim:

przygotowania

first look

ceremonia ślubna

zdjęcia grupowe 

sesja plenerowa pary

przyjęcie weselne

wszystkie zdjęcia podane w wygodnej formie galerii online chronionej hasłem

6300

 

 

DODATKI / WEDŁUG UZNANIA

 • duże pudełko z sercem, pełne najwyższej jakości wydruków 15 x 23 cm / 290 
 • małe pudełko z sercem, pełne najwyższej jakości odbitek 10 x 15 cm / 220 
 • złoty pendrive w eleganckim pudełku, zawierający wszystkie wasze zdjęcia / 220
 • teczka wiązana wstążką, zawierająca 16 najwyższej jakości wydruków 15 x 23 cm / idealna na prezent dla rodziny / 90
 • album tradycyjny z sercem, oprawiony w czarny welur, 30 x 30 cm, 30 czarnych kart / do samodzielnego wyklejenia odbitek / 390
 • album/fotoksiążka według mojego projektu / od 800 

Pełną ofertę produktów otrzymacie ode mnie po ślubie, wtedy będziecie mogli zdecydować już na spokojnie, w jakiej formie chcecie zachować wasze wspomnienia. 

 

JESZCZE KILKA WAŻNYCH INFORMACJI 

 • dodatkowa godzina reportażu z dnia ślubu / 600 
 • usługa ekspres (galeria online w tydzień) / 2500
 • drugi fotograf / 2200
 • dojazd do 100 km od Poznania bezpłatny, powyżej 2 zł/km
 • powyżej 200 km od Poznania wymagany nocleg
 • sesja narzeczeńska / 900 (Poznań i okolice)
 • sesja ślubna w innym dniu / 1400 (Poznań i okolice)
 • sesje dalsze niż 50 km od Poznania wyceniane są indywidualnie

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku w wysokości 30% ceny pakietu.

Wszystkie ceny podane są w PLN.

 

 

SESJA NARZECZEŃSKA I SESJA PLENEROWA ŚLUBNA

 

 

SESJA NARZECZEŃSKA

Dlaczego warto umówić się na sesję narzeczeńską?

Większość ludzi ma tremę przed ślubem, również ze względu na obecność w tym dniu fotografa.

Są przekonani, że zdjęcia, które oglądają w sieci, przedstawiają ludzi o nieprzeciętnej urodzie i pewności siebie. Nie wierzą mi, kiedy im mówię, że są to takie same pary, jak oni. Kiedy jednak umawiamy się na sesję narzeczeńską, a później wysyłam im gotowe zdjęcia, przekonują się, że oni sami także mogą wyglądać zjawiskowo. To jest moment, kiedy lęk zastępuje pewność siebie. Po doświadczeniu sesji narzeczeńskiej, w dniu ślubu dziewczyny błyszczą niczym oszlifowany diament. Faceci też przekonują się, że nie ma się czego bać ; ) A ja na ślub przyjeżdżam już jako stara znajoma, a nie ktoś obcy, wprowadzający niepotrzebny nikomu w tym dniu, dodatkowy stres.

Sesje narzeczeńskie mają charakter spaceru z aparatem. Taki spacer może się odbyć w dowolnym miejscu. W lesie, nad jeziorem, w palmiarni, w centrum miasta, a nawet u Was w domu (wtedy to nie będzie spacer, ale też będzie miło). Miejsce zawsze staram się dopasować do Waszych oczekiwań. Chętnie zaproponuję Wam ciekawą lokalizację. Jestem też otwarta na Wasze pomysły.

Zdjęcia z sesji otrzymujecie w galerii online chronionej hasłem. Polecam wykorzystanie ich do zaproszeń, prezentu dla rodziców, albo niespodzianki dla gości. Opcji jest wiele, chętnie Wam o nich powiem, jeśli będziecie zainteresowani.

sesja poslubna we wloszech

SESJA POŚLUBNA

Kiedy warto zaplanować sesję ślubną w innym dniu?

Podczas dnia ślubu staram się zawsze zrobić jak najwięcej różnorodnych zdjęć, aby nie było już potrzeby umawiać się na dodatkową sesję w innym dniu. W zdecydowanej większości przypadków ten sposób się sprawdza i żadne dodatkowe zdjęcia nie są nam już potrzebne.

Są jednak dwa wyjątki, kiedy powinniście zdecydować się na dodatkową sesję. Pierwszy to ten, kiedy z powodu np. pogody lub innych nieprzewidzianych okoliczności, nie udało nam się zrobić minisesji w dzień ślubu i po prostu czujecie niedosyt.

Drugim wyjątkiem, a w zasadzie nie wyjątkiem, tylko powodem do zorganizowania sesji, są Wasze marzenia. Marzycie o sesji na plaży o zachodzie słońca? A może chcecie uwiecznić podróż poślubną i spacer wąskimi uliczkami Rzymu, czy Wenecji? W Bieszczadach? Na śniegu? Z końmi, alpakami, psami? Możemy to wszystko zrealizować. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. To jest ten moment, żeby zaszaleć, jeśli tylko macie na to ochotę.

Koszt sesji ślubnej w Poznaniu i okolicach to 1400 zł. Sesje wyjazdowe wyceniam indywidualnie.

 

 

DO ZOBACZENIA! 

www.agatagrzadzielska.com  /  instagram @agatagrzadzielska  /  facebook @agatagrzadzielskafoto