EN Cześć, 

jest mi niezmiernie miło, że zainteresowały Was moje fotografie. To pierwszy krok do tego, abym spędziła z Wami jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, zatrzymując na zawsze najpiękniejsze wspomnienia.

Zanim jednak ten czas nadejdzie, poznajmy się. Napiszcie mi o sobie i swoich planach.

O mnie możecie przeczytać poniżej.

Z wykształcenia jestem architektem, kocham minimalizm, twardo stąpam po ziemi. Mam milion pomysłów na minutę i nie potrafię usiedzieć w miejscu. Jednym z takich pomysłów była organizacja alternatywnych targów ślubnych Back to Nature, które od 2017 roku współtworzę wraz z Magdą Jędrzejczak z Pracowni Zieleni. Mieszkam z rodziną, psem i kotami pod Poznaniem. Relaksują mnie spacery po lesie, lubię długie filmowe wieczory i piękne przedmioty. Hołduję idei slow life, dbam o środowisko oraz jakość życia. Stawiam na jakość ponad ilość, cenię naturalne materiały i stonowane barwy. Mówię to, co myślę. Nie lubię sztuczności, nadęcia i pompy. Chcę się nauczyć kaligrafii nowoczesnej i gry na pianinie. 

Aparat towarzyszy mi od dziecka, dzięki mojemu tacie, który pozwalał mi eksperymentować ze swoją analogową lustrzanką. 

Fotografowałam psy, dzieci, robiłam sesje biznesowe i inne. Jednak najwięcej frajdy daje mi fotografowanie ślubów. Dlaczego? Bo pozwalają oderwać się od codziennych spraw. Daję się ponieść pozytywnej aurze, jaka towarzyszy ludziom w dniu ślubu. Przyznam, że chyba już się od niej uzależniłam. Uwielbiam odwiedzać nowe miejsca, spotykać inspirujących ludzi. Podejrzewam, że mam najlepszą pracę na świecie, a już na pewno – najlepsze pary na świecie. 

Fotografując staram się chwytać chwile. Uwielbiam reportaże ślubne, podczas których staję się świadkiem miłości. Nie reżyseruję i nie ingeruję w wydarzenia, ale jestem zawsze obok. Szukam ciekawych historii, dobrego światła i czystych kadrów. Za pomocą zdjęć tworzę opowieść o ludziach i ich miłości, przeplataną obrazami detali oraz miejsc, a zdjęcia układam tak, aby opowiadały spójną historię. 

Jeśli czujecie, że nadajemy na tych samych falach, jeśli podoba się Wam to co robię – napiszcie do mnie. Z przyjemnością opowiem Waszą historię.

Agata